SETO COMBAT X1

SAVETHEDAY je oficiální eshop značky Ledlenser pro Českou republiku a Slovensko

Mimořádné taktické světlo, které se vyznačuje schopností být okamžitě dostupné, bez zbytečných okolků. Velkou silou nejnovější generace výkonných LED diod je jejich světelný potenciál. Díky nejmodernější technologii lithium-iontových baterií je možné používat jej dlouho i bez zdroje energie a zároveň dokáže v nouzi fungovat jako powerbanka pro vaše externí zařízení.

 Kromě silného světla a dlouhé výdrže umožňuje Combat také taktické přepínání barev mezi studenou, teplou a neutrální v závislosti na situaci použití. Ovládat lze i směr světla, a to nezávisle světlo postranní i centrální. V každé barvě a směru lze přepínat také intenzitu; výsledkem je perfektní homogenní osvětlení.

Combat se díky své flexibilitě a kompaktnosti stává zcela univerzálním svítidlem. Dva integrované upevňovací body na zadní a přední straně umožňují rychlou fixaci pomocí přiložených háčků či karabin na sloupech nebo lanech, díky bočním popruhům je možné připevnit i řemen; proto se Combat hodí ideálně pro stany či kontejnery, kde se stane nepostradatelným pomocníkem.

Není určeno pro maloobchodní prodej

Více info
Parametry
Vstupní napětí
12,6 V, 3 A
Svítivost
300-3200 lm
Teplota světla
6200 K
4200 K
3000 K
Rozměry
229 x 100 x 36 mm
Hmotnost
589 g
Odolnost
IP54
Baterie
Li-ion, 3,6 V
Kapacita baterie
15600 mAh
Doba nabíjení
3 h
Doba svícení
6,5-78 h
Katalogová čísla
Combat x1
1424000021
Divize Distribution | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, GoalZero, Lifesaver
Copyright © 2024 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů